sobota, 18 maja 2013

Modne suknie ślubne 2013

Mocne zdobienia

Panny Młode często decydują się na sukienkę, która przyciąga wzrok i zdecydowanie króluje na sali pod czas wesela. Im bardziej zdobiona tym piękniejsza. Mile widziane zdobienia w postaci kwiatków, dużych kwiatów, koralików, falban i fal. Do takiej kreacji należy stosować dodatki w wersji minimalistycznej bądź najlepiej w ogóle. Zamiast welonu można zastosować diadem bądź spinkę. Fryzura również powinna być ograniczona do minimum, najlepiej w postaci koka lub eleganckiego warkocza.


suknia

suknia slubnaProstota i elegancja

Modne są również kreacje proste i zarazem bardzo eleganckie. Styl ten warto przełamać jakimś akcentem, np baskinką. Równocześnie często łączy się go ze stylem lat 20-tych i 30-tych. Suknie często mają długi tren, delikatne koronkowe zdobienia.

Krótki fason

Krótkie suknie ślubne są ślicznie i mocno zdobione aby odróżniały Pannę Młodą, jednak można znaleźć też prostą stylizację. Sukienka może być krótka na całej szerokości,lub tylko z przodu, z tyłu natomiast może posiadać długi cienki tren.


Plecy w roli głównej

Plecy z głębokim wycięciem, zdobione koronką, kokardą, zmysłowymi wiązaniami... Możliwości jest wiele. W 2013 roku Panie często decydują się na taki styl.

Źródło zdjęć: wsuknislubnej.pl, we-dwoje.pl, zeberka.pl, polki.pl, twojasuknia.pl, bialeinspiracje.pl, lulo.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz